Πρόγραμμα Δημιουργικών Ομάδων και Μαθησιακής Υποστήριξης | Εργαστήρι Πολιτισμού | Οκτώβριος 2017- Ιούνιος 2018

image_pdfimage_print

Εικόνα1

 

Δευτέρα
16:00-17:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Α, Μάνια Παγωνάκη, Ράνι Βούρου, Πατρίτσα Χατζημηνά
16:30-17:30, Μαθησιακή Υποστήριξη Γ, Άλκης Μήτσιος
17:00-18:30, Αραβικά για ενήλικες, Ομάρ Χισάμ Μπαχλούλ
17:30-18:30, Μαθησιακή Υποστήριξη ΣΤ , Άλκης Μήτσιος
18:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Β, Γιώτα Λούκα

Τρίτη
15:00-16:00, Ελληνικά για παιδιά, Μαρία Φραγκουλάκη
16:00-18:00, Ελληνικά για ενήλικες, Μαρία Φραγκουλάκη
16:00-18:00, Μαθησιακή υποστήριξη Δ , Ρόζα Πολυμένη
16:00-17:00, Γαλλικά για παιδιά, Σουζάνα Φρούμκιν
17:00-18:00, Ελληνικά για ενήλικες/ γυναίκες, Σουζάνα Φρούμκιν
16:30-17:30, Επικοινωνία και έκφραση, Ηώ Αμανάκη
17:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Ε, Πέπη Παχάκη
18:00-19:30, Ελληνικά για ενήλικες, Μαρία Φραγκουλάκη

Τετάρτη
16:00-17:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Α, Μάνια Παγωνάκη, Ράνι Βούρου, Πατρίτσα Χατζημηνά
16:00-17:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Α, Μαρία Ντούνη
17:00-18:30, Δημιουργώντας με Μακραμέ, Κανακάκη Μαρία
17:30-19:00, Παιχνιδίσματα- Ζαχαροπινελιές, Μαρία Γουλέτα

Πέμπτη
16:00-17:00,Πειράματα για πολύ μικρά παιδιά, Άρτεμις Τουτουτζιδάκη
17:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη-Αγγλικά, Μαριάννα Κιζιράκου
17:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη-Αγγλικά, Αλέξανδρος Γιαννόγλου
17:00-18:30, Αραβικά για παιδιά, Ομάρ Χισάμ Μπαχλούλ
18:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Β, Ελένη Σεφερλή
18:00-19:00, Ταξίδι στις τέχνες, Στέλλα Κυριάκου
Παρασκευή
15:00-16:30, Ανάγνωση π,αιδικών βιβλίων και μουσικοκινητική αγωγή, Νικολέττα Αθανασοπούλου Ελένη Σταματάκου, Μαρουσώ Φουρνιστάκη
15:00-17:00, Σκάκι στην Αλκαμένους, Χρήστος Ζωρίδης
17:00-19:00, Μαθησιακή Υποστήριξη Ε, Κωνσταντίνα Τάγκαλου
17:00-18:30, Αραβικά για ενήλικες, Ομάρ Χισάμ Μπαχλούλ

Σάββατο
10:00-11:00, Μαθαίνοντας τους υπολογιστές, Ρανώ Στουραίτη
10:00-11:00, Μπάσκετ, Μάνος Γεωργαντάκης
10:00-11:00, Φλάουτο και φλογέρα για μικρούς μουσικούς, Δήμητρα Γεωργαντάκη
11:30-13:00, Μικροί Αρχιτέκτονες ,Αντρέας Δανιήλ ,Άντζη Παντελιά ,Μαρία Ντούνη
11:30-13:00, (Δεν ) παίζουμε με τα δικαιώματά μας Χαραλαμπίδη Άννα
13:00-14:00, Ελληνικά για παιδιά, Κατερίνα Προνοίτη
13:00-15:00, Ράπτινγκ, Ελεάννα Σταυριανουδάκη
14:00-15:00, Μαθησιακή υποστήριξη Δ, Κατερίνα Προνοίτη
14:30-16:30, Μαθαίνω παίζοντας την αλβανική γλώσσα, Λίρα Ντρίο
16:30-18:30, Μαθαίνω παίζοντας την αλβανική γλώσσα, Λίρα Ντρίο

image_pdfimage_print